28 груд. 2018

Новорічна казка

28 грудня в школі було проведено новорічні свята. Новорічні свята відкриваються та проводяться урочисто під пильним наглядом та організацією вчителів та, звичайно ж, за допомогою учнів школи, які представили дуже цікаві гумористичні номери. Діти виступали у ролі персонажів зими, читали вірші та співали пісні, присвячені цій чудовій порі року.
10 груд. 2018

Права свої знай - та про обов'язки не забувай

Сьогодні, 10 грудня, головний спеціаліст відділу " Перечинське бюро правової допомоги" Хом'як І.С. провела правопросвітницький урок для учнів на тему " Права свої знай - та про обов'язки не забувай" присв'ячений 70 річниці Загальної декларації прав людини.
29 лист. 2018

Учням - про пожежну безпеку

З метою посилення пожежної безпеки у школі рятувальники Перечинської ДСНС України Закарпатської області провели низку заходів: повторили з учнями правила поведінки на випадок пожежі, правила безпечного поводження дітей з вогнем, електроприладами та газовими приладами. Під час бесіди учні з радістю слухала й відповідала на питання рятувальників про основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності. Діти всі гуртом вигукували правильні відповіді на запитання протипожежної безпеки, повторили екстрений номер Служби порятунку «101» . Діти були дуже активні та продемонстрували високий рівень знань.
23 лист. 2018

День пам'яті жертв голодомору

З 19 по 23 листопада у школі було проведено ряд заходів з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, які були спрямовані на донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років. 23 листопада учні переглянули документальні відео- та фотоматеріали, що дали змогу унаочнити жорстокі факти із життя українського народу у 1932-1933 років. Була організована тематична виставка «Трагічні уроки історії». Під час тематичного дня вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932 –1933 років було виготовлено дітьми паперові незабудки. Ця виховна година запам’яталась усім завдяки тим емоціям суму, жалю і співпереживання, які вчувалися у кожному слові і русі учнів, вчителів.
21 лист. 2018

День Гідності і Свободи

В рамках відзначення Дня Гідності і Свободи 21 листопада у школі проведений виховний захід, присвячений героям Небесної сотні. Учні школи переглянули фільм про події з Майдану, декламували вірші про рідну Україну загиблих героїв та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.
15 лист. 2018

Безпека на дорогах

Сьогодні,15 листопада, було проведено заходи до “Тижня безпеки дорожнього руху ”. Класні керівники провели бесіду і ознайомили учнів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, із дорожніми знаками, закріпили і актуалізували знання учнів про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях, уміння орієнтуватися на вулицях міста та села, виховувати повагу до встановлених правил і бажання їх знати і виконувати, щоб зберегти життя та здоров’я.
9 лист. 2018

День української писемності та мови

День української писемності та мови відзначився креативними заходами та цікавими конкурсами.Проведені заходи ознайомили учнів з історією виникнення української писемності та мови; довели, що рідна мова – це духовна святиня; сприяли розвитку у дітей почуття національної гідності, а також вихованню любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.
8 лист. 2018

Рухова активність – здоровий спосіб життя

Сьогодні , 8 листопада, був по-справжньому літній день, який найкраще було б провести на вулиці, насолоджуючись останніми ласкавими промінчиками осіннього сонечка. Саме так провели свій час учні школи — вони проходили квест «Рухова активність – здоровий спосіб життя» на подвір'ї, який влаштувала тренер Керецман Тетяна Михайлівна.
17 жовт. 2018

У королівстві осені

Сьогодні, 17 жовтня, відбулося свято " У королівстві осені " . Учні у віршах і піснях прагнули описати красу осені, та рівноправ'я.
12 жовт. 2018

14 жовтня – День Захисника України та День Українського Козацтва

13 жовтня у школі відбувся національно-патріотичний захід, присвячений триєдиному святу: Покрові Пресвятої Богородиці, Дню Українського козацтва та Дню захисника України. Спочатку учні та вчителі пом’янули захисників України. Потім біля школи учні 1-4 класів організували флешмоб: "Дякуємо Захисникам України". Організовано стінгазету “Козацькому роду – нема переводу”. Звучали вірші, переглянуто відеофільми на дану тематику. Були проведені спортивні змагання "Козацькі забави".